Ceny Polska – Anglia


Cennik przejazdów na trasie Polska–Anglia

Oferujemy Państwu przejazd na trasie Polska–Anglia wygodnym środkiem transportu, jakim est bus. W cenę kupowanego biletu wchodzą 2 bagaże, każdy do 25 kg. Na bilety powrotne udzielamy korzystnych rabatów. Cena przewozu paczek o większej wadze i dużych gabarytach, koszt przeprowadzek, ceny za przewóz zwierząt oraz inne zamówienia ustalane są indywidualnie. W tym celu należy skontaktować się z naszą firmą telefonicznie, przynajmniej dzień przed wyjazdem.

  • Cena biletu: od 500 PLN albo £100,
  • Przewóz paczki do 25 kg: od 150 PLN.

Uwaga! Ceny nie dotyczą przejazdów w okresach świątecznych. Przewozy busami do Anglii organizowane są w każdy piątek, a wyjazdy do Polski w każdą niedzielę. Zapewniamy, że w Beska Travel mogą Państwo liczyć na komfortowe warunki podróży. Każdy pojazd, którym dysponujemy, posiada świetne wyposażenie. Dzięki temu każda podróż minie szybko i wygodnie!

Busy do Anglii - sprawdź cenę

Polska–Anglia – cena przewozu wygodnym środkiem transportu, jakim jest bus

Każdy bus Beska Travel posiada komfortowe fotele, klimatyzację, GPS oraz DVD. Ponadto, odbieramy naszych klientów z miejsca zamieszkania i punktualnie dowozimy we właściwe miejsce. Oferujemy również dużą ilość miejsca przeznaczoną na bagaż, co wiąże się z brakiem uiszczania opłat na ten cel. Nasi pracownicy są odpowiednio przeszkoleni, dzięki czemu mogą Państwo liczyć na ich pomoc w różnych kwestiach dotyczących podróży. Busy Beska Travel są niezwykle komfortowe, a cena za przejazd nimi jest adekwatna do jakości usługi. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą wszystkie osoby, które w najbliższym czasie planują podróż do Anglii.