Przeprowadzki międzynarodowe


Wiele osób coraz chętniej otwiera się na zagraniczne wyjazdy w celach turystycznych lub zarobkowych. Dlatego też wielu rodaków decyduje się na przeprowadzkę i podjęcie pracy w Anglii. Z danych brytyjskiego urzędu statystycznego wynika, że pod koniec 2018 roku w Wielkiej Brytanii mieszkało 905 tys. obywateli Polski, z czego 832 tys. urodziło się w Polsce. To oznacza, że populacja naszych rodaków na Wyspach spadła o 116 tysięcy. Jest to pierwszy przypadek od czasu wejścia Polski do UE, kiedy ta liczba tak znacząco spadła. Analizując dane o migracji, należy jednak wziąć pod uwagę, że nie uwzględnia się osób, które pracują “na czarno”. Ponadto kilkanaście tysięcy Polaków zmieniło obywatelstwo w ciągu 2018 roku i w ten sposób zniknęło ze statystyk.

Przewozy mienia

Nasza firma zajmuje się organizowaniem sprawnych przeprowadzek Polaków do UK – zarówno dla Klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Wykorzystujemy do tego bogate doświadczenie oraz wysokie kwalifikacje naszych pracowników.

Przewóz rzeczy w związku z przeprowadzką za pomocą transportu lotniczego zazwyczaj wiąże się z dużymi kosztami. Transport samochodowy jest znacznie tańszy i mniej skomplikowany. Oferujemy usługi przewozu rzeczy busami między Polska i Wielką Brytanią – sprawnie i na czas.

W trakcie organizowania przeniesienia swojego dobytku poza granice kraju nie można zapominać o psie czy kocie. Przewóz zwierzaków domowych jest bowiem równie istotny, a być może nawet ważniejszy, niż przewóz ubrań, sprzętów AGD czy mebli. Kontakt ze zwierzęciem często daje poczucie kontynuacji i bezpieczeństwa znanego z poprzedniego miejsca zamieszkania.

Zaopatrzenie sklepów w Anglii

Realizujemy także zlecenia w zakresie międzynarodowego transportu towarów do zaopatrzenia sklepów. Zapewniamy krótkie terminy realizacji zamówień. Oferujemy jednorazowe lub systematyczne dostawy produktów z Polski do Wielkiej Brytanii, w tym do Londynu. Nasze pojazdy służą do przewozu towarów także o znacznych gabarytach. Gwarantujemy sprawne dostarczanie zaopatrzenia, w ustalonych ramach czasowych tak, aby Twoja firma miała szansę rozwinąć się na brytyjskim rynku.

Zapraszamy do kontaktu, aby uzyskać szczegółowe informacje o oferowanych przez nas usługach. Proponujemy dogodne warunki i konkretne rozwiązania. Przejmujemy na siebie wszelkie kłopotliwe kwestie transportowe, ładunki przewozimy w nienaruszonym stanie.