facebook

Aktualności


Daty wyjazdów świątecznych:

20 grudnia wyjazd z Polski, 22 grudnia powrót z UK
3 stycznia wyjazd z Polski, 5 stycznia powrót z UK

Brak kursu między świętami a Nowym Rokiem.

Otrzymaliśmy certyfikat “Zaufany Przewoźnik 2019”

Dzięki bezpieczeństwu oraz wysokiemu komfortowi podróży w przewozach Polska – Anglia, zostaliśmy wyróżnieni przez krajowytransport.pl certyfikatem “Zaufany Przewoźnik 2019”. Jest on dla nas poświadczeniem wykonywania usług przewozowych na najwyższym poziomie. Znak, że firma dba o bezpieczeństwo pasażerów, klientów oraz przewożonych towarów.

Zaufany przewoźnik 2019 - certyfikat dla firmy Beska-Travel
Beska certyfikat

Referencje

 • positive review  Kolejny raz jesteśmy super zadowoleni z przewozu. Paczki dotarły szybko i sprawnie, ceny są bezkonkurencyjne, a kurierzy pomocni. Z czystym sumieniem polecam!

  thumb Ewa Gębura
  12/15/2018
 • 5 star review  Gorąco Polecam!!! Podróż minęła bez żadnych zastrzeżeń, a kierowcy??? Jednym słowem Rewelacyjni. Dziękuje i Pozdrawiam was chłopaki.

  thumb Monia Pilch
  7/11/2016
 • 5 star review  Dałbym 6 z plusem! Paczki w tym telewizor w nienaruszonym stanie. Zero uszkodzeń. Przewóz psiaka? Bez problemu. Cały i zdrowy. Polecam wszystkim!

  thumb Ulkowski Marcin
  6/26/2016
 • 5 star review  Polecam serdecznie. Profesjonalni kierowcy, którzy bezpiecznie dowożą do celu. Z paczkami również nie ma żadnego problemu, na czas i w idealnym stanie!

  thumb Monika Krakowiak
  12/19/2017
 • 5 star review  Super kierowcy z poczuciem humoru. Pozdrowienia dla P. Mateusza

  thumb Edyta Fudali Sobczyk
  11/30/2013
 • positive review  Po raz kolejny korzystałam z usług Beska Travel, przesyłkę dostarczyli nienaruszoną na czas. Polecam 🙂

  thumb Alicja Katarzyna Lasek
  9/03/2018