facebook

Aktualności


Daty wyjazdów świątecznych:

20 grudnia wyjazd z Polski, 22 grudnia powrót z UK
3 stycznia wyjazd z Polski, 5 stycznia powrót z UK

Brak kursu między świętami a Nowym Rokiem.

Otrzymaliśmy certyfikat “Zaufany Przewoźnik 2019”

Dzięki bezpieczeństwu oraz wysokiemu komfortowi podróży w przewozach Polska – Anglia, zostaliśmy wyróżnieni przez krajowytransport.pl certyfikatem “Zaufany Przewoźnik 2019”. Jest on dla nas poświadczeniem wykonywania usług przewozowych na najwyższym poziomie. Znak, że firma dba o bezpieczeństwo pasażerów, klientów oraz przewożonych towarów.

Zaufany przewoźnik 2019 - certyfikat dla firmy Beska-Travel
Beska certyfikat

Referencje

 • 5 star review  Super podróż. Szybko, bezpiecznie i sympatycznie. Kierowcy dbają o pasażera, stwarzając miłą atmosferę. Bardzo dobra logistyka. Będę korzystać z usług Beska-Travel. Polecam.

  thumb Grażyna Bielecka
  4/11/2016
 • 5 star review  Polecam szybko solidnie i wygodnie wszyscy mili i uprzejmi. Jestem wraz z dziećmi bardzo zadowolona. Polecam!

  thumb Gośka Gośka
  12/09/2017
 • 5 star review  Bardzo solidna firma polecam...

  thumb Dorota Ignatowicz
  8/17/2016
 • 5 star review  Polecam w 100% Panowie rewelacyjni. Potrafią tak zagadać człowieka, że podróż trwa kilka godzin, a nie kilkanaście. Ceny przystępne dojazd do domu, satysfakcja gwarantowana 🙂 Pozdrawiam całą ekipę 🙂

  thumb Patrycja Stawiarz
  12/20/2014
 • positive review  SUPER FIRMA Panowie ślicznie dziękuję Wam za sprawną, miłą przeprowadzkę z Polski do Anglii. Jesteście WIELCY. Jeżdżę z Wami od samego początku i na inną firmę w życiu nie zamienię. Polecałam Was zawsze znajomym. Jestem osobą starszą i schorowaną. Opieka ze strony kierowców wspaniała. Pozdrawiam Wszystkich - Grażyna Dutkiewicz z Oxfordu 🥰

  thumb Grażyna Lahut
  12/16/2018
 • positive review  Profesjonalny, najszybszy transport paczek do Anglii „od drzwi do drzwi".

  thumb Andrzej Rej
  12/31/2018