facebook

Aktualności


Daty wyjazdów świątecznych:

20 grudnia wyjazd z Polski, 22 grudnia powrót z UK
3 stycznia wyjazd z Polski, 5 stycznia powrót z UK

Brak kursu między świętami a Nowym Rokiem.

Otrzymaliśmy certyfikat “Zaufany Przewoźnik 2021”

Zaufany przewoźnik 2021

Otrzymaliśmy certyfikat “Zaufany Przewoźnik 2020”

Otrzymaliśmy certyfikat “Zaufany Przewoźnik 2019”

Dzięki bezpieczeństwu oraz wysokiemu komfortowi podróży w przewozach Polska – Anglia, zostaliśmy wyróżnieni przez krajowytransport.pl certyfikatem “Zaufany Przewoźnik 2019”. Jest on dla nas poświadczeniem wykonywania usług przewozowych na najwyższym poziomie. Znak, że firma dba o bezpieczeństwo pasażerów, klientów oraz przewożonych towarów.

Zaufany przewoźnik 2019 - certyfikat dla firmy Beska-Travel

Referencje

 • 5 star review  Best travel ever

  thumb Barbara Andruchów
  5/18/2016
 • 5 star review  Najlepsza firma transportowa!!! Dowiozą cię na miejsce szybko i bezpiecznie, kierowcy są konkretni i bardzo uprzejmi, którzy troszczą się o swoich pasażerów 🙂 Jeżeli masz dylemat, którego przewoźnika wybrać to nie wahaj się tylko zdzwoń do BESKA-TRAVEL, a na pewno wystawisz taka samą opinię 🙂 Polecam.

  thumb Aleksandra Mochocka
  8/24/2016
 • positive review  Solidni w swych usługach, zawsze na czas i profesjonalni. Polecam kazdemu do transportu paczek, jak i również podróży z Beska-Travel Piotr Polak. Transport od drzwi do drzwi. Dodam, że zawsze mili dla klienta i uśmiechnieci nawet o 3 nad ranem. 5 lat korzystam z usług i daje 👍👍👍👍👍i ⭐⭐⭐⭐⭐ pozdrawiam z Londynu

  thumb Magdalena Garcia Querol
  1/06/2019
 • 5 star review  Firma godna polecenia od drzwi do drzwi, mila atmosfera w trasie. Polecam

  thumb Beata Gruca
  2/27/2017
 • 5 star review  Polecam szybko solidnie i wygodnie wszyscy mili i uprzejmi. Jestem wraz z dziećmi bardzo zadowolona. Polecam!

  thumb Gośka Gośka
  12/09/2017
 • 5 star review  Witam serdecznie. Chcialem serdecznie podziekowac za transport towaru z Polski do Angli. Szybko i w dobrej cenie. Napewno skorzystam z Państwa usług ponownie. Dziękuję. Tomek

  thumb Tomasz Żółkiewicz
  7/15/2017