facebook

Aktualności


Daty wyjazdów świątecznych:

20 grudnia wyjazd z Polski, 22 grudnia powrót z UK
3 stycznia wyjazd z Polski, 5 stycznia powrót z UK

Brak kursu między świętami a Nowym Rokiem.

Otrzymaliśmy certyfikat “Zaufany Przewoźnik 2019”

Dzięki bezpieczeństwu oraz wysokiemu komfortowi podróży w przewozach Polska – Anglia, zostaliśmy wyróżnieni przez krajowytransport.pl certyfikatem “Zaufany Przewoźnik 2019”. Jest on dla nas poświadczeniem wykonywania usług przewozowych na najwyższym poziomie. Znak, że firma dba o bezpieczeństwo pasażerów, klientów oraz przewożonych towarów.

Zaufany przewoźnik 2019 - certyfikat dla firmy Beska-Travel

Referencje

 • 5 star review  Kolejny raz miałam przyjemność podróżować z Beska-Travel i chciałam się podzielić moimi wrażeniami, ponieważ firma jest warta polecenia - obsługa profesjonalna, sympatyczni kierowcy, szybki przejazd, miła atmosfera, wygodna podróż, dobrze zorganizowani kierowcy - wieczorem przed wyjazdem telefon od kierowcy, z którym miałam jechać, z informacją o której godzinie mogę się spodziewać rano busa, rano około 20 min. przed dojazdem do mnie telefon, o której będzie bus pod drzwiami (y). Pozdrawiam serdecznie Beska-Travel i życzę miłych pasażerów 🙂 Katarzyna z Warszawy

  thumb Katrin Polinska
  5/04/2015
 • 5 star review  Beska- Travel The Best!

  thumb Sandra Rotensztrauch-Zawadzka
  1/02/2014
 • positive review  Kolejny raz jesteśmy super zadowoleni z przewozu. Paczki dotarły szybko i sprawnie, ceny są bezkonkurencyjne, a kurierzy pomocni. Z czystym sumieniem polecam!

  thumb Ewa Gębura
  12/15/2018
 • 5 star review  Serdecznie polecam, wszystko na czas i w idealnym stanie. Bardzo sympatyczni kierowcy.

  thumb Monika Szczupak
  4/24/2018
 • positive review  Polecam tę firmę. Uwielbiam kierowców, tacy mili i przyjechali po mnie na czas z mamą i bardzo bezpiecznie się jeździ z kierowcą.

  thumb Kacper Płowy
  11/02/2018
 • 5 star review  Beska jest najlepszy

  thumb Karolina Chudak
  12/26/2015