facebook

Aktualności


Otrzymaliśmy certyfikat “Zaufany Przewoźnik 2019”

Dzięki bezpieczeństwu oraz wysokiemu komfortowi podróży w przewozach Polska – Anglia, zostaliśmy wyróżnieni przez krajowytransport.pl certyfikatem “Zaufany Przewoźnik 2019”. Jest on dla nas poświadczeniem wykonywania usług przewozowych na najwyższym poziomie. Znak, że firma dba o bezpieczeństwo pasażerów, klientów oraz przewożonych towarów.

Zaufany przewoźnik 2019 - certyfikat dla firmy Beska-Travel

Referencje

 • 5 star review  Solidni, mili i rzetelni. Ile razy mi wieźli przesyłkę, to zawsze poproszeni wnosiło na 5 piętro. Dziękuje chłopaki zwłaszcza za zeszły rok marzec.

  thumb Edyta Dekiert
  10/11/2013
 • 5 star review  Polecam serdecznie. Profesjonalni kierowcy, którzy bezpiecznie dowożą do celu. Z paczkami również nie ma żadnego problemu, na czas i w idealnym stanie!

  thumb Monika Krakowiak
  12/19/2017
 • 5 star review  Super podróż. Szybko, bezpiecznie i sympatycznie. Kierowcy dbają o pasażera, stwarzając miłą atmosferę. Bardzo dobra logistyka. Będę korzystać z usług Beska-Travel. Polecam.

  thumb Grażyna Bielecka
  4/11/2016
 • 5 star review  Zdecydowanie polecam!!!! 🙂

  thumb Liliana Barbara
  10/31/2015
 • positive review  Zadzwoniłam w czwartek późnym popołudniem, czy mogą zabrać mi paczki w piątek. Pan się zgodził pojechać i odebrać je. Paczki doszły szybko, bez problemu, kontakt z Panami był łatwy i konkretny. Wszystko sprawnie i na czas. Dziękuję bardzo i Polecam Każdemu 🧡❤ 💓💓💖

  thumb Paulina Baran
  1/19/2019
 • 5 star review  Polecam usługi Beska-Travel! Dzisiaj zostało do mnie dostarczone pianino z Anglii, wszystko w porządku, sprzęt bez najmniejszej ryski. Kontakt z chłopakami bardzo konkretny i bardzo atrakcyjna cena. Porządna firma, z pewnością skorzystam jeszcze nie raz! Dziękuję i pozdrawiam.

  thumb Mateusz Dobrowoslki
  8/07/2017