facebook

Aktualności


Otrzymaliśmy certyfikat “Zaufany Przewoźnik 2019”

Dzięki bezpieczeństwu oraz wysokiemu komfortowi podróży w przewozach Polska – Anglia, zostaliśmy wyróżnieni przez krajowytransport.pl certyfikatem “Zaufany Przewoźnik 2019”. Jest on dla nas poświadczeniem wykonywania usług przewozowych na najwyższym poziomie. Znak, że firma dba o bezpieczeństwo pasażerów, klientów oraz przewożonych towarów.

Zaufany przewoźnik 2019 - certyfikat dla firmy Beska-Travel

Referencje

 • positive review  Profesjonalny, najszybszy transport paczek do Anglii „od drzwi do drzwi".

  thumb Andrzej Rej
  12/31/2018
 • 5 star review  Serdecznie polecam BESKA - TRAVEL szybki, a zarazem bezpieczny przejazd do celu. Kierowcy uprzejmi i sympatyczni, miła atmosfera w ciągu podróży.

  thumb PauLina Taa
  12/28/2016
 • 5 star review  Kolejny raz miałam przyjemność podróżować z Beska-Travel i chciałam się podzielić moimi wrażeniami, ponieważ firma jest warta polecenia - obsługa profesjonalna, sympatyczni kierowcy, szybki przejazd, miła atmosfera, wygodna podróż, dobrze zorganizowani kierowcy - wieczorem przed wyjazdem telefon od kierowcy, z którym miałam jechać, z informacją o której godzinie mogę się spodziewać rano busa, rano około 20 min. przed dojazdem do mnie telefon, o której będzie bus pod drzwiami (y). Pozdrawiam serdecznie Beska-Travel i życzę miłych pasażerów 🙂 Katarzyna z Warszawy

  thumb Katrin Polinska
  5/04/2015
 • 5 star review  Polecam firmę 😉 Zawsze wszystko w porządku i najważniejsze bezpiecznie 😉

  thumb Chodała Sylwia
  12/09/2017
 • positive review  SUPER FIRMA Panowie ślicznie dziękuję Wam za sprawną, miłą przeprowadzkę z Polski do Anglii. Jesteście WIELCY. Jeżdżę z Wami od samego początku i na inną firmę w życiu nie zamienię. Polecałam Was zawsze znajomym. Jestem osobą starszą i schorowaną. Opieka ze strony kierowców wspaniała. Pozdrawiam Wszystkich - Grażyna Dutkiewicz z Oxfordu 🥰

  thumb Grażyna Lahut
  12/16/2018
 • 5 star review  Transport godny polecenia! Komfort oraz bezpieczeństwo na najwyższym poziomie. Dziękuję za miłą atmosferę!

  thumb Knot Olga
  12/12/2015