facebook

Aktualności


Daty wyjazdów świątecznych:

20 grudnia wyjazd z Polski, 22 grudnia powrót z UK
3 stycznia wyjazd z Polski, 5 stycznia powrót z UK

Brak kursu między świętami a Nowym Rokiem.

Otrzymaliśmy certyfikat “Zaufany Przewoźnik 2019”

Dzięki bezpieczeństwu oraz wysokiemu komfortowi podróży w przewozach Polska – Anglia, zostaliśmy wyróżnieni przez krajowytransport.pl certyfikatem “Zaufany Przewoźnik 2019”. Jest on dla nas poświadczeniem wykonywania usług przewozowych na najwyższym poziomie. Znak, że firma dba o bezpieczeństwo pasażerów, klientów oraz przewożonych towarów.

Zaufany przewoźnik 2019 - certyfikat dla firmy Beska-Travel
Beska certyfikat

Referencje

 • 5 star review  Korzystam 5 lat i problemu nie było żadnego! Polecam Dla tych niezadowolonych w Beska Travel też pracują ludzie i nikt nie jest idealny, a z reguły każdy wszystko chce na ostatnią chwilę. Co do bagaży pilnujemy je sami, a nie liczcie, że zrobi to kierowca.

  thumb Anna Jadwiga
  1/10/2018
 • 5 star review  Najlepsza firma przewoznicza, jaką podróżowałem bardzo szybko, tanio, solidnie profesjonalni kierowcy, miła obsługa, komfortowe auta polecam!!!!

  thumb Paul Smith
  8/20/2016
 • 5 star review  Witam serdecznie. Chcialem serdecznie podziekowac za transport towaru z Polski do Angli. Szybko i w dobrej cenie. Napewno skorzystam z Państwa usług ponownie. Dziękuję. Tomek

  thumb Tomasz Żółkiewicz
  7/15/2017
 • positive review  SUPER FIRMA Panowie ślicznie dziękuję Wam za sprawną, miłą przeprowadzkę z Polski do Anglii. Jesteście WIELCY. Jeżdżę z Wami od samego początku i na inną firmę w życiu nie zamienię. Polecałam Was zawsze znajomym. Jestem osobą starszą i schorowaną. Opieka ze strony kierowców wspaniała. Pozdrawiam Wszystkich - Grażyna Dutkiewicz z Oxfordu 🥰

  thumb Grażyna Lahut
  12/16/2018
 • 5 star review  Dzięki ogromne za dostarczenie paczki. Transport również zawsze bez zarzutu. Polecam.

  thumb Malgorzata Adamska
  2/14/2016
 • 5 star review  Rewelacja!!! Jeździłem z nimi ładne parę razy i ZERO zastrzeżeń!!! Polecam wszystkim!!!

  thumb Mariusz Madrzak
  4/05/2016