Busy z Anglii do Polski


Beska-Travel realizuje przewozy busami z Anglii do Polski, tak więc bez problemu możesz zarezerwować bilet i wrócić do kraju w komfortowych oraz bezpiecznych warunkach. Jako specjaliści jesteśmy do Twojej dyspozycji i chętnie służymy radą w każdej kwestii związanej z podróżą.

Bezproblemowa przeprawa z Anglii na kontynent

Podróż busami z Anglii może przebiegać szybko i wygodnie, a nasza oferta jest tego doskonałym przykładem. Zapewniamy indywidualne podejście do klienta, elastyczność w ustalaniu terminów i możliwie jak najkrótszą trasę.

By zapewnić naszym klientom jak najlepsze warunki podczas jazdy, organizujemy bezproblemową i sprawną przeprawę przez kanał La Manche. Podróżni mogą pokonać kanał drogą morską – promem lub lądową — przez tunel kolejowy łączący Wielką Brytanię i Francję. Obie możliwości pokonania wodnej przeszkody nie zajmują dużo czasu i z pewnością urozmaicają podróż. Nasi klienci korzystają z obu opcji. Przeprawa promami P&O FERRIES wynosi około 90 minut, a przejazd ponad 50. kilometrowym Eurotunelem zajmuje około 35 minut.

Promy P&O FERRIES oferują swoim pasażerom liczne atrakcje i udogodnienia. Na pokładzie znajdują się restauracje, sklepy i kluby. Przeprawa to więc moment, kiedy można rozprostować nogi, skorzystać z sieci Wi-Fi czy zrobić zakupy. Dla podróżnych istotne, że nie obowiązują limity bagażu. Ponadto prom nie stanowi przeszkody w przewozie zwierząt. Domowi pupile mogą podróżować statkiem, o ile pozostaną w samochodzie.

Hrabstwa Anglii, które obsługujemy

Nasi kierowcy rozpoczynają swoją podróż w regionach południowej Anglii. Lista hrabstw, z których wyruszają w drogę do Polski, wygląda następująco:

  • Berkshire
  • East Sussex
  • Hampshire
  • Kent
  • Londyn
  • Oxford-Shire
  • Surrey
  • West Sussex
  • Wiltshire

Busy z Anglii do Polski w niedzielę

Stworzyliśmy ofertę, która jest atrakcyjna dla każdego. Jeśli planujesz powrót do kraju w weekend, z przyjemnością potowarzyszymy w podróży. Nasze busy z Anglii kursują w niedzielę. Gwarantujemy wysoki standard transportu, bezpieczeństwo, komfort, atrakcyjne ceny oraz profesjonalną obsługę.

Lista pasażerów jest przez nas zamykana najpóźniej jak to możliwe. Zachęcamy do śledzenia naszego Facebooka, gdzie udostępniamy najbardziej aktualne informacje na temat najbliższych przejazdów, ilości wolnych miejsc, nieprzewidzianych zmian w rozkładzie jazdy czy przejazdów w okresie świątecznym z Anglii i do Anglii.