Przewozy do Anglii oraz z Anglii


Jeśli poszukujesz transportu do Wielkiej Brytanii, warto skorzystać z naszej oferty przewozów do Anglii i z Anglii. Od lat oferujemy swoim klientom przejazdy z różnych części Polski, do większości miast w Wielkiej Brytanii.

Wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy zajmują się bezpiecznym przewozem wszystkich naszych klientów. Podróż przebiega w miłej i komfortowej atmosferze, za sprawą sympatycznych i kulturalnych kierowców, jak i wyjątkowych samochodów, którymi dysponujemy. Nasze samochody są wyposażone w nowoczesną nawigację GPS, dzięki czemu kierowca zawsze może wybierać najkrótszą trasę, co pozwala na skuteczne ominięcie wszystkich korków oraz punktualny dojazd.

Od konkurencji wyróżniają nas niedrogie bilety, jak również możliwość przewozu dwóch bagaży w cenie jednego. Zachęcamy do wyboru atrakcyjnej cenowo oferty naszej firmy.

Bezpieczny przewóz nieletnich

Nasze usługi kierujemy do studentów, osób starszych, rodzin z dziećmi i wielu innych pasażerów. Niekiedy zachodzi potrzeba, aby w podróż udało się dziecko. Często rodzice nie mogą mu towarzyszyć w pokonaniu trasy przejazdu. Wychodzimy takim problemom naprzeciw i oferujemy możliwość samodzielnego przejazdu osobom nieletnim, które udają się w podróż bez opieki dorosłych. Każdego z naszych najmłodszych pasażerów otaczamy szczególną troską, tak aby czuł się bezpiecznie i spokojnie, niezależnie od długości podróży. Dzięki czujności naszych kierowców dzieci mogą podróżować bez obaw a ich rodzice ze spokojem ducha wysłać dziecko w podróż do innego kraju. Jedyną formalnością, jaką należy spełnić, aby kupić bilet dla dziecka, jest wypełnienie formularza dostępnego na naszej stronie internetowej przez opiekuna dziecka.

Przewozy osób z Anglii do Polski
  • Przewozy osób do Anglii
  • Przewóz osób busami Polska-Anglia

Zasięg działania

Obsługujemy znaczną część województw i hrabstw na terenie Polski i Anglii. Stale podążamy za potrzebami klientów, tak więc nasza oferta również ulega modyfikacjom i na bieżąco dostosowujemy ją do aktualnych trendów w podróżowaniu.

Główna siedziba naszego biura mieści się w Ostrowcu Świętokrzyskim. Na terenie Polski świadczymy usługi w dziewięciu województwach z południowej i zachodniej części kraju. Na obszarze Wielkiej Brytanii dojeżdżamy do ośmiu hrabstw południowo-wschodniej Anglii.

Godzina wyjazdu zależna jest od miejscowości odbioru pasażera oraz warunków drogowych i jest przekazywana telefonicznie przez kierowców w dniu wyjazdu. Dzień przed wyjazdem informujemy wszystkich klientów o planowanej godzinie odbioru.

Łatwy system rezerwacji biletów

Ustalenie terminu przejazdu busem z Anglii do Polski lub w kierunku odwrotnym nie musi sprawiać problemu. Proces rezerwacji biletów w naszym systemie jest bowiem bardzo prosty.

Na naszej stronie internetowej dostępny jest formularz, który należy po prostu wypełnić. Dla osób, które cenią sobie kontakt telefoniczny, do dyspozycji oddajemy konsultantów, którzy zarezerwują bilet zgodnie z wytycznymi lub pomogą w wypełnieniu formularza internetowego. Dla ułatwienia kontaktu używamy wyłącznie dwóch numerów telefonu – jednego w Polsce, drugiego w Anglii. Aby zapewnić stały kontakt między naszymi pracownikami a klientami prosimy o dokładne sprawdzenie danych w formularzu.