Tanie paczki do Anglii


Beska Travel oferuje nie tylko komfortowy i bezpieczny przewóz osób. Jeśli chcesz możliwie najtaniej nadać paczkę do Anglii i jednocześnie mieć pewność, że trafi do adresata w nienaruszonym stanie, to mamy dla Ciebie propozycję: nasz kierowca przyjedzie pod wskazany adres, odbierze przesyłkę prosto z Twoich rąk i dowiezie ją do Anglii – dokładnie tam, dokąd ma trafić. Wiemy, że wiele osób szuka sposobu na przekazanie rodzinie czy przyjaciołom mieszkającym za granicą paczek, sprzętu RTV czy AGD – to właśnie Wam chcemy pomóc. Powierz przewóz rzeczy do Anglii właśnie naszej firmie, a gwarantujemy, że spełnimy Twoje oczekiwania.

Nie stój na poczcie: zleć przewóz paczki busem

Jeśli widok kolejki na poczcie przyprawia Cię o zawrót głowy, a musisz nadać paczkę do Anglii, to przychodzimy do Ciebie z pomocą. Już nie musisz się martwić, że Twoja przesyłka na którymś etapie „utknie” w punkcie obsługi lub dotrze do odbiorcy zbyt późno. My robimy co w naszej mocy, by przesyłka znalazła się w rękach adresata już w po 4 dniach od nadania, a przedmioty znajdujące się niej nie uległy najmniejszemu uszczerbkowi.

Mimo wszystko warto pamiętać o odpowiednim przygotowaniu paczki. Delikatne przedmioty polecamy zabezpieczyć folią bąbelkową, a cały pakunek dobrze owinąć z każdej strony pakową taśmą. Jeśli w środku znajdują się kruche przedmioty, prosimy umieścić taką informację na przesyłce.