Przewóz przesyłek i paczek


Nasza firma przewozowa zajmuje się nie tylko transportem podróżnych, ale również świadczy usługi transportu bagaży oraz innych pakunków. Przewóz przesyłek i paczek do Anglii odbywa się niezależnie od przewozu osób. Nasi klienci oddają nam pod opiekę paczki, które dostarczamy pod wskazany adres. Przewozimy paczki o wadze do 25 kg. Szacowany czas doręczenia to około 4 dni robocze. Potwierdzeniem wysokiego standardu naszych usług są liczne opinie na temat naszego przedsiębiorstwa. Nasi klienci motywują nas do dalszej pracy pozytywnymi opiniami, w których zwracają uwagę na terminowość, bezpieczeństwo, komfort i zaangażowanie naszych pracowników.

Zalety korzystania z usługi przewozu paczek

Korzystanie z usług naszej firmy w zakresie transportu paczek busem ma wiele zalet. Działamy zgodnie z ustalonymi terminami, mamy stały kontakt z klientem i dbamy o bezpieczny transport każdej przesyłki. Z nami masz pewność, że Twoja paczka dotrze na czas i nie zostanie uszkodzona.

Do korzyści ze zlecenia nam usług przewozu rzeczy należy zaliczyć:

  • wygodę — paczki i inne towary odbierane są bezpośrednio z domu klienta
  • szybkość — czas realizacji przewozu przesyłek między Polską i Wielką Brytanią wynosi jedynie około 4 dni
  • nie wymagamy znajomości mapy Anglii: na terenie UK paczki są odbierane i dostarczane spod wskazanego adresu

Przewozimy towary w zakresie pojedynczych niewielkich przesyłek, ale także w ramach znacznie bardziej skomplikowanych zleceń, takich jak przeprowadzki i zaopatrzenia sklepów. Zapewniamy korzystne warunki cenowe i możliwość indywidualnej negocjacji cen. Staramy się przedstawiać elastyczną ofertę tak, aby przewóz rzeczy był znacznie korzystniejszy finansowo niż zakup nowych przedmiotów i sprzętów.

Gwarancja door to door

Działamy w niezwykle wygodnym systemie przewozu door to door, co oznacza, że przesyłka trafia od drzwi do drzwi. To ogromne ułatwienie, szczególnie w przypadku międzynarodowych przewozów przesyłek. Nasze busy posiadają dużą przestrzeń bagażową, co umożliwia nam transport zarówno mniejszych paczek, jak i sprzętu AGD i RTV. Wszelkich szczegółowych informacji udzielimy mailowo lub telefonicznie. Po otrzymaniu zlecenia nasz pracownik pojawi się u Ciebie i bezzwłocznie nada paczkę do punktu docelowego z zaufanym kierowcą.

Przesyłki staramy się dostarczać najszybciej jak to możliwe, ponieważ wiemy, jak cenny jest czas naszych klientów, którzy często z niecierpliwością czekają na pakunek od rodziny w jednym lub drugim kraju.