Usługi transportowe


Jeżeli szukasz przewoźnika zapewniającego komfortową i bezpieczną podróż – wybierz Beska-Travel. Naszą jakość potwierdzają liczne komentarze zadowolonych klientów. Oferujemy usługi transportowe – w tym transport osób. Przewozy pasażerskie odbywają się komfortowymi pojazdami na trasie Polska – Anglia – Polska. Proponujemy podróż do wybranych województw i hrabstw autami, które są bogato wyposażone, co znacznie poprawia komfort i bezpieczeństwo jazdy, zarówno dla kierowcy, jak i pasażera. Niewątpliwą zaletą podróży nowoczesnymi pojazdami jest stosunkowo krótki czas przejazdu, odbiór i dowóz klientów pod wskazany adres oraz duża przestrzeń bagażowa, dzięki czemu nie pobieramy dodatkowych opłat za bagaż.

Dokładamy starań, aby przewóz osób odbywał się w jak najlepszych warunkach. Dlatego też dbamy o najwyższą jakość naszych usług. Tani i wygodny przejazd cieszy się ogromną popularnością wśród klientów w każdym przedziale wiekowym. Dzięki miękkim i wygodnym fotelom można odbyć podróż z dzieckiem lub zabrać w podróż seniora. Jesteśmy przekonani, że spełnimy również i Twoje wymagania.

Przewóz towarów i domowych pupili

Poza usługą przewozu podróżnych oferujemy:

  • przewóz paczek
  • przewóz zwierzaków domowych
  • pomoc w transporcie w trakcie przeprowadzek oraz zaopatrzenie sklepów w towary na terenie Anglii
  • przewóz aut na lawecie

Przeprawę przez kanał La Manche organizujemy promami pasażersko-samochodowymi P&O FERRIES. Czas przeprawy promem to około 1,5 godziny. Możliwa jest także podróż Eurotunelem, wówczas czas przeprawy wynosi niewiele ponad pół godziny.

Jednym z wielu naszych atutów jest oszczędność czasu. Wybieramy możliwie najkrótszą drogę, umożliwiającą dotarcie do Anglii w krótkim czasie oraz odbiór naszych klientów z ich miejsca zamieszkania. Jest to szczególnie istotne w sytuacji, kiedy się przeprowadzasz lub masz ze sobą większą ilość bagaży. W cenie biletu znalazły się dwa bagaże podręczne, co z pewnością jest atrakcyjne dla turystów, jak i osób, które odwiedzają rodzinę na terenie Anglii. Ponadto nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Już przy szóstym przejeździe oferujemy bilet o połowę tańszy!

Transport do Anglii