facebook

Transport do Anglii – oferta


Jeżeli szukasz przewoźnika zapewniającego komfortową i bezpieczną podróż – wybierz Beska Travel. Naszą jakość potwierdzają liczne komentarze zadowolonych klientów.

Beska Travel na Facebooku

Oferujemy przewozy komfortowym busem na trasie Polska – Anglia – Polska. Proponujemy podróż do wybranych województw i hrabstw komfortowymi osobowymi busami. Samochód wyposażony jest w klimatyzacje, DVD, GPS, wygodne rozkładane fotele. Niewątpliwą zaletą podróży takim pojazdem jest stosunkowo krótki czas przejazdu, odbiór i dowóz Klientów pod wskazany adres oraz duża przestrzeń bagażowa, dzięki czemu nie pobieramy dodatkowych opłat za bagaż.

Ponadto oferujemy:

  • Przewóz paczek: paczki i inne towary odbierane są z domu klienta, czas realizacji przesyłek wynosi około 4 dni, na terenie UK paczki odbierane i dostarczane są spod wskazanego adresu.
  • Przewóz zwierzaków domowych
  • Przeprowadzki oraz zaopatrzenie sklepów na terenie Anglii

Bogate doświadczenie, oraz wysokie kwalifikacje naszych pracowników wykorzystujemy również do organizowania sprawnych przeprowadzek – zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również biznesowych.

Godzina wyjazdu zależna jest od miejscowości odbioru pasażera oraz warunków drogowych i jest przekazywana telefonicznie przez kierowców w dniu wyjazdu. Dzień przed wyjazdem informujemy wszystkich klientów o planowanej godzinie odbioru.

Przeprawę przez kanał La Manche organizujemy promami P&O FERRIES (Czas przeprawy około 90 min) lub Eurotunelem (czas przeprawy 35min.).

Transport do Anglii z Beska Travel

Coraz chętniej otwieramy się na zagraniczne wyjazdy w celach turystycznych lub zarobkowych. Dlatego też wielu naszych rodaków decyduje się na przeprowadzkę i podjęcie pracy w Anglii.

Beska Travel to firma przewozowa, która wyróżnia się na rynku wieloletnim doświadczeniem. Naszym atutem są niewątpliwie busy, którymi dysponujemy. Oferujemy w pełni nowoczesną i przede wszystkim bezpieczną flotę samochodową, dzięki czemu transport do Anglii odbywa się w bardzo komfortowych warunkach. Jeżeli planują Państwo podróż w tym kierunku, zachęcamy do kontaktu z Beską. Jesteśmy pewni, że Państwa podróż przebiegnie komfortowo i bezpiecznie.

Najważniejszy jest dla nas Klient i jego potrzeby. Proponujemy Państwu wysoki standard i komfort podróży do Anglii. Nasze busy zostały wyposażone w DVD, klimatyzację, nawigację GPS oraz wygodne i rozkładane fotele, dzięki czemu mogą się Państwo zrelaksować.

Transport do Anglii
Big Ben nad Tamizą

Transport do Anglii – wygodnie i bezpiecznie

Wybierając transport do Anglii z Beska Travel mają Państwo do dyspozycji szereg udogodnień. Staramy się, by podróż przebiegała możliwie, jak najkrótszą trasą, choć największym atutem naszej firmy są atrakcyjne ceny. Tani i wygodny przejazd cieszy się ogromną popularnością wśród klientów w każdym przedziale wiekowym. Dzięki miękkim i wygodnym fotelom można odbyć podróż z dzieckiem lub zabrać w podróż seniora. Jesteśmy przekonani, że spełnimy również i Państwa wymagania.

Jednym z wielu naszych atutów jest m.in. oszczędność czasu. Wybieramy możliwie najkrótszą drogę, umożliwiającą dotarcie do Anglii w krótkim czasie oraz odbiór naszych klientów z ich adresu zamieszkania. Jest to szczególnie istotne w sytuacji, kiedy przeprowadzają się Państwo lub mają ze sobą większą ilość bagaży. W cenie biletu znalazły się dwa bagaże podręczne, co z pewnością jest atrakcyjne dla turystów, jak i osób, które odwiedzają rodzinę na terenie Anglii. Nasi klienci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty. Już przy szóstym przejeździe oferujemy bilet o połowę tańszy!

Komfort i bezpieczeństwo podczas transportu do Anglii z Beską!

Proces rezerwacji biletów jest bardzo prosty. Na naszej stronie internetowej dostępny jest formularz, który należy po prostu wypełnić. Dla osób, które cenią sobie kontakt telefoniczny do dyspozycji oddajemy konsultantów, którzy zarezerwują bilet zgodnie z wytycznymi lub pomogą w wypełnieniu formularza internetowego. Aby zapewnić stały kontakt między naszymi pracownikami a klientami prosimy o dokładne sprawdzenie danych w formularzu.

Beska Travel to nie tylko transport do Anglii podróżnych, a również paczek. Nasi klienci oddają nam pod opiekę paczki, które dostarczamy pod wskazany adres. Szacowany czas doręczenia to około 4 dni roboczych. Potwierdzeniem wysokiego standardu naszych usług są liczne opinie na temat naszego przedsiębiorstwa. Nasi klienci zwracają uwagę na terminowość, bezpieczeństwo, komfort i zaangażowanie.

Przewóz osób do Anglii

Jeśli poszukują Państwo transportu do Wielkiej Brytanii, warto skorzystać z oferty firmy Beska-Travel, od lat oferującej swoim klientom przejazdy z różnych części Polski, do większości miast w Anglii. Wykwalifikowani i doświadczeni kierowcy zajmą się bezpiecznym przewozem wszystkich naszych klientów. Podróż przebiegnie w miłej i komfortowej atmosferze, za sprawą oferowanych przez nas udogodnień w postaci odtwarzacza DVD, klimatyzacji oraz wygodnych foteli. Od konkurencji wyróżniają nas naprawdę niedrogie bilety, jak również możliwość przewozu dwóch bagaży w cenie jednego. Nasze busy dysponują także nowoczesną nawigacją GPS, które zawsze wybierają najkrótszą trasę, co pozwala na skuteczne ominięcie wszystkich korków oraz punktualny dojazd. Zachęcamy do wyboru atrakcyjnej cenowo oferty naszej firmy.