Flota pojazdów Beska-Travel


Beska-Travel to firma przewozowa, która wyróżnia się na rynku wieloletnim doświadczeniem. Naszym atutem są niewątpliwie busy, którymi dysponujemy. Oferujemy w pełni nowoczesną i przede wszystkim bezpieczną flotę samochodową, dzięki czemu transport do Anglii odbywa się w bardzo komfortowych warunkach. Jeżeli planujesz podróż w tym kierunku, zachęcamy do kontaktu. Jesteśmy pewni, że podróż przebiegnie komfortowo i bezpiecznie.

Samochody na międzynarodowe trasy

Najważniejszy jest dla nas Klient i jego potrzeby. Nasze busy z Polski do Anglii i jeżdżące w kierunku przeciwnym to pojazdy o wysokim standardzie. Wszystkie nasze busy posiadają doskonałe wyposażenie, dzięki czemu każda podróż mija szybko i przebiega bezproblemowo!

Jeździmy nowoczesnymi i niezawodnymi busami marki Fiat Ducato. Wiek naszych samochodów to zaledwie kilka lat, co zapewnia nie tylko wygodę, ale i bezpieczeństwo. Minimalizuje również możliwość pojawienia się problemów i usterek na drodze, które mogłyby opóźnić realizację zlecenia. Wraz z rozwojem firmy stale poszerzamy flotę naszych samochodów, aby pasażerowie niezmiennie mogli podróżować w komfortowych warunkach.

Wyposażenie naszych samochodów

Samochody, które służą nam do wykonywania różnorodnych usług transportowych, codziennie pokonują znaczne odległości niezależnie od warunków pogodowych oraz pory roku. Modele Fiata Ducato Kombi, z których korzystamy, są zaprojektowane specjalnie do przewozu pasażerów. Jesteśmy wierni jednej marce, ponieważ nigdy nas nie zawiodła na żadnej trasie, a nasi pasażerowie spędzają czas w przestronnych i wygodnych pojazdach. Ponadto są równie wygodne, bezpieczne co ekonomiczne.

Nasze busy zostały wyposażone w odtwarzacz DVD, klimatyzację, nawigację GPS, dzięki czemu można się zrelaksować. Wygodne, rozkładane fotele zapewniają przejazd w ergonomicznej pozycji ciała, co znacznie ułatwia spędzenie wielu godzin w podróży. Ponadto zaspokajają szereg innych potrzeb — posiadają indywidualnie sterowane oświetlenie i klimatyzację oraz inne ekskluzywne akcesoria najwyższej jakości. Oszczędny, dynamiczny i ekologiczny silnik pozwala kierowcy na płynną i optymalną jazdę. A system Start&Stop i pozostałe rozwiązania w zakresie kontroli zapewniają bezpieczne prowadzenie i manewrowanie pojazdem. Na wysoki poziom bezpieczeństwa jazdy wpływa także możliwość pełnej kontroli hamowania w postaci zintegrowanego systemu Full Brake Control, który ma za zadanie ostrzec i chronić przed ewentualną kolizją. Auto jest również wyposażone w czujnik martwego pola, detektor obiektów przecinających drogę cofania, tempomat z ogranicznikiem prędkości, system kontroli ciśnienia w oponach i system zapobiegający dachowaniu, asystenta ruszania pod górę i zjazdu ze wzniesienia, system kontroli przewożonego ładunku, asystenta pasa ruchu oraz szereg innych udogodnień i czujników. Nasze fiaty to samochody, które razem z kierowcami, podołają wszystkim wyzwaniom na drodze.