Tanie Paczki Polska – Anglia


Przesyłki kurierskie Polska Anglia

Tani przewóz paczek do oraz z Anglii – szybkie dostarczenie każdej przesyłki pod adres wskazany przez zleceniodawcę

Nasza firma oferuje dostarczenie Państwa przesyłki pomiędzy takimi krajami jak Polska i Anglia. Paczka odbierana jest z domu klienta. W Anglii zostaje przejmowana, jak i dostarczana pod wskazany adres. Każda paczka jest dowożona w podane miejsce w ciągu czterech dni. Zleceniodawca, który zlecił odbiór pakunku, tym sam oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania. Gwarantujemy tanie paczki z Polski do Anglii, jak i odwrotnie, na przykład z Anglii do Ostrowca Świętokrzyskiego. Niedozwolone jest wkładanie do paczek wyrobów, na które niezbędna jest akcyza, czyli między innymi alkoholu, papierosów, a także substancji psychotropowych, broni oraz innych produktów lub przedmiotów, których nie można przewozić na obszarze danych krajów Unii Europejskiej.

Paczka z Polski do Anglii dostarczana pod wskazany adres w jak możliwie szybkim czasie

Paczka z Polski do Anglii na pewno zostanie dostarczona pod wskazany adres w jak możliwie szybkim czasie. Tak samo w przypadku przewozu paczki z Anglii do Polski. Nasza firma jest zobowiązana sprawdzić zawartość pakunku pod względem jego zawartości, czyli skontrolować czy paczka jest zgodna z oświadczeniem nadawcy oraz czy przepisy związane z umieszczaniem niedozwolonych rzeczy nie zostały złamane. Taka kontrola przesyłki jest dokonywana w obecności osoby, która nadała paczkę. Jeżeli zawartość jest niezgodna z oficjalnym zawiadomieniem o rodzaju pakunku, wszelkie koszty pokrywa zleceniodawca. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszej usługi, a współpraca z naszą firmą będzie długofalowa.

Paczka z Anglii do Polski – gwarancja bezpieczeństwa przesyłki

Przesyłki z Anglii do Polski są dowożone szybko i bezpiecznie. Wszystkie paczki, których dowiezienie jest w Beska Travel bardzo tanie, powinny zawierać adres nadawcy i odbiorcy, a także numery telefonów obydwu stron. Pozwala to na skontaktowanie się z tymi osobami w przypadku nieobecności odbiorcy lub też niemożliwości dostarczenia pakunku pod wskazany adres.

Przesyłki Polska – Anglia dostarczane przez Beska Travel

Nasza firma Beska Travel oferuje swoim klientom dowiezienie przesyłki na trasie Polska – Anglia. Paczki można nadawać zarówno z Polski do Anglii, jak i w drugą stronę. Posiadamy certyfikat zaufanego przewoźnika w 2018 roku. Dokument ten świadczy o tym, że oferujemy licencjonowane usługi, działamy zgodnie z prawem oraz w ostatnim roku nie zdarzyły się żadne wypadków z naszej winy, co wzbudza duże zaufanie wśród naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego z naszą firmą lub za pośrednictwem formularza umieszczonego na naszej stronie internetowej.

przewóz paczek z Anglii do Polski
Tanie paczki do Anglii

W korzystnej cenie dostarczymy Twoje przesyłki na trasie Polska – Anglia pod dowolny adres

Mieszkasz w Anglii i chcesz szybko dostarczyć przesyłkę pod wskazany adres? A może masz w Londynie rodzinę, której chcesz przesłać prezent urodzinowy czy świąteczny? W każdej z tych sytuacji pomocna będzie Ci usługa dostarczania paczek z Polski do Anglii oraz z Anglii do Polski realizowana przez największą firmę transportową Beska Travel. Cena usługi jest bardzo atrakcyjna a paczka bezpiecznie dowożona we wskazane miejsce w ciągu zaledwie 4 dni. Duże zaufanie jakim obdarzają nas klienci, pozwala nam utwierdzić się w przekonaniu, że zdecydowanie wiedziemy prym w branży. Beska Travel to firma, która dostarczy każdą paczkę z należytą starannością i zgodnie z ustaleniami z klientem. Postaw na licencjonowane usługi, fachową wiedzę i uśmiech na twarzy osoby odbierającej pakunek. Stawiamy na długofalową współpracę, dbając o każdego klienta.