facebook

Tanie Paczki do i z Anglii


przesyłki kurierskie polska anglia

Tani przewóz paczek do oraz z Anglii – szybkie dostarczenie każdej przesyłki pod adres wskazany przez zleceniodawcę

Nasza firma oferuje dostarczenie Państwa przesyłki pomiędzy takimi krajami jak Polska i Anglia. Paczka odbierana jest z domu klienta. W Anglii zostaje przejmowana, jak i dostarczana pod wskazany adres. Każda paczka jest dowożona w podane miejsce w ciągu czterech dni. Zleceniodawca, który zlecił odbiór pakunku, tym sam oświadcza, że zapoznał się z regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania. Gwarantujemy tanie paczki z Polski do Anglii, jak i odwrotnie, na przykład z Anglii do Ostrowca Świętokrzyskiego. Niedozwolone jest wkładanie do paczek wyrobów, na które niezbędna jest akcyza, czyli między innymi alkoholu, papierosów, a także substancji psychotropowych, broni oraz innych produktów lub przedmiotów, których nie można przewozić na obszarze danych krajów Unii Europejskiej.

Paczka z Polski do Anglii dostarczana pod wskazany adres w jak możliwie szybkim czasie

Paczka z Polski do Anglii na pewno zostanie dostarczona pod wskazany adres w jak możliwie szybkim czasie. Tak samo w przypadku przewozu paczki z Anglii do Polski. Nasza firma jest zobowiązana sprawdzić zawartość pakunku pod względem jego zawartości, czyli skontrolować czy paczka jest zgodna z oświadczeniem nadawcy oraz czy przepisy związane z umieszczaniem niedozwolonych rzeczy nie zostały złamane. Taka kontrola przesyłki jest dokonywana w obecności osoby, która nadała paczkę. Jeżeli zawartość jest niezgodna z oficjalnym zawiadomieniem o rodzaju pakunku, wszelkie koszty pokrywa zleceniodawca. Jesteśmy przekonani, że będą Państwo zadowoleni z naszej usługi, a współpraca z naszą firmą będzie długofalowa.

Paczka z Anglii do Polski – gwarancja bezpieczeństwa przesyłki

Przesyłki z Anglii do Polski są dowożone szybko i bezpiecznie. Wszystkie paczki, których dowiezienie jest w Beska Travel bardzo tanie, powinny zawierać adres nadawcy i odbiorcy, a także numery telefonów obydwu stron. Pozwala to na skontaktowanie się z tymi osobami w przypadku nieobecności odbiorcy lub też niemożliwości dostarczenia pakunku pod wskazany adres.

Przesyłki Polska–Anglia dostarczane przez Beska Travel

Nasza firma Beska Travel oferuje swoim klientom dowiezienie przesyłki na trasie Polska–Anglia. Paczki można nadawać zarówno z Polski do Anglii, jak i w drugą stronę. Posiadamy certyfikat zaufanego przewoźnika w 2018 roku. Dokument ten świadczy o tym, że oferujemy licencjonowane usługi, działamy zgodnie z prawem oraz w ostatnim roku nie zdarzyły się żadne wypadków z naszej winy, co wzbudza duże zaufanie wśród naszych klientów. Serdecznie zapraszamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego z naszą firmą lub za pośrednictwem formularza umieszczonego na naszej stronie internetowej.

przewóz paczek z anglii do polski
tanie paczki do anglii

W korzystnej cenie dostarczymy Twoje przesyłki na trasie Polska-Anglia pod dowolny adres

Mieszkasz w Anglii i chcesz szybko dostarczyć przesyłkę pod wskazany adres? A może masz w Londynie rodzinę, której chcesz przesłać prezent urodzinowy czy świąteczny? W każdej z tych sytuacji pomocna będzie Ci usługa dostarczania paczek z Polski do Anglii oraz z Anglii do Polski realizowana przez największą firmę transportową Beska Travel. Cena usługi jest bardzo atrakcyjna a paczka bezpiecznie dowożona we wskazane miejsce w ciągu zaledwie 4 dni. Duże zaufanie jakim obdarzają nas klienci, pozwala nam utwierdzić się w przekonaniu, że zdecydowanie wiedziemy prym w branży. Beska Travel to firma, która dostarczy każdą paczkę z należytą starannością i zgodnie z ustaleniami z klientem. Postaw na licencjonowane usługi, fachową wiedzę i uśmiech na twarzy osoby odbierającej pakunek. Stawiamy na długofalową współpracę dbając o każdego klienta.