Bus Warszawa – Anglia (Londyn)


Big Ben Londyn

Atrakcyjne ceny podróży z Beską!

Nasza firma zajmuje się przewozami osób już od wielu lat. Oferujemy szereg możliwości i rozwiązań, dzięki którym nasi pasażerowie są w stanie dojechać do wybranego miejsca w bardzo atrakcyjnej cenie, wygodnie i bezpiecznie. Bus z Warszawy do Londynu to jeden z filarów naszej działalności. Od lat działamy na rynku i staramy się, by nasi klienci zostali obsłużeni na najwyższym poziomie, dlatego oferujemy kompleksową i profesjonalną pomoc oraz indywidualne podejście. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą Beska Travel. Jesteśmy przekonani, że sprostamy również i Państwa oczekiwaniom, a podróż busem na trasie Warszawa – Londyn minie spokojnie i komfortowo.

Bus Warszawa-Londyn

Cieszymy się, że coraz więcej naszych klientów z chęcią korzysta z taniego i szybkiego sposobu transportu do Anglii, jakim są busy. Nasza oferta jest skierowana do wszystkich, którzy cenią sobie komfort i bezpieczeństwo. Podczas podróży, nasi pasażerowie z pewnością nie czują znużenia i zmęczenia, ponieważ nasze pojazdy są komfortowo i kompleksowo wyposażone. Znajdą w nich Państwo m.in. wygodne i miękkie fotele oraz klimatyzację i DVD.

Busy do Anglii – Warszawa

Uważają Państwo, że podróż busem do Anglii musi być długa i nużąca? Nic bardziej mylnego! W Beska Travel skracamy czas podróży do minimum. Godzina wyjazdu naszych busów jest uzależniona od miejscowości odbioru pasażera oraz warunków drogowych, dlatego jest przekazywana telefonicznie przez kierowców w dniu wyjazdu. Ponadto, dzień przed wyjazdem informujemy wszystkich pasażerów o planowanej godzinie odbioru i wyjazdu w trasę. W celu zagwarantowania najlepszych warunków oferujemy przeprawę przez kanał La Manche, która jest organizowana za pośrednictwem współpracy z promami P&O FERRIES (czas przeprawy 90 minut) lub Eurotunelem, gdzie czas poświęcony na przejazd wynosi 35 minut.

Busy Warszawa - Londyn
Transport Warszawa - Londyn

Warszawa – Londyn. Wygodny i nowoczesny bus

Wiele osób z pewnością planuje podróż z Warszawy do Londynu. Z pomocą przychodzi doświadczona firma transportowa Beska-Travel, która oferuje Państwu bezpieczną podróż w komfortowych warunkach. Nasze busy podążają bezpośrednią trasą z Warszawy do Londynu, świadcząc usługi na najwyższym poziomie. Wyszkoleni kierowcy znają trasę od lat i doskonale wiedzą jak sprawić, by podróż przebiegła szybko i w przyjemnej atmosferze.
Flota sprawdzana jest przed każdym wyjazdem – kontrole te zapewniają najwyższy poziom bezpieczeństwa, udowadniając sprawność wszelkich części mechanicznych i pozwalając na dotarcie do celu, bez mogącej spowodować opóźnienie awarii. Doświadczeni kierowcy, wysoki komfort, a przede wszystkim bezpieczna podróż busem z Warszawy do Anglii są naszym priorytetem.
Bus na trasie Warszawa – Londyn to oferta idealna dla studentów i młodych ludzi, którzy wyjeżdżają z Polski w celach zarobkowych i edukacyjnych. Coraz więcej osób wyraża bowiem chęć nauki i zdobywania doświadczenia zawodowego na terenie Anglii.

Atutem naszej oferty są także bardzo atrakcyjne ceny. Ponadto pasażerowie, którzy zdecydowali się na skorzystanie z naszych usług, minimum 5 razy mogą liczyć na atrakcyjny rabat na kolejny przejazd, który wynosi nawet 50%. Planujesz podróż? Z Beska Travel z pewnością będzie udana!