facebook

Bus do Wielkiej Brytanii – Rzeszów


tower bridge
bus do wielkiej brytanii z rzeszowa

Podróż… z przyjemnością!

Beska Travel oferuje Państwu bezpieczny i komfortowy transport do Wielkiej Brytanii. Działamy na rynku od lat, dlatego znamy potrzeby naszych klientów i stale wychodzimy naprzeciw ich indywidualnym oczekiwaniom. Bus do Wielkiej Brytanie z Rzeszowa cieszy się popularnością, ponieważ jest świetną alternatywą dla samolotów oraz co najważniejsze, koszty przejazdu busem są znacznie bardziej atrakcyjne. Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą, gdzie zamieściliśmy szczegóły dotyczące transportu na trasie Wielka Brytania – Rzeszów. Jesteśmy przekonani, że sprostamy Państwa oczekiwaniom.

Bus do Wielkiej Brytanii – Rzeszów

Wysoki komfort podróży to dziś jeden z elementów decydujących o wyborze konkretnej oferty i danego przewoźnika. Podczas podróży każdy pasażer bowiem chce mieć zapewniony wygodny i rozkładany fotel, by odpocząć oraz odbiornik telewizyjny, by móc obejrzeć ulubiony film. W naszej ofercie znajdą Państwo wszystko, co pozwoli podczas jazdy poczuć się naprawdę dobrze. Wciąż inwestujemy we flotę samochodową, tak by nasze pojazdy spełniały najwyższe standardy. Bezpieczeństwo i wygoda, to dla nas jedne z najważniejszych aspektów podróży z Beska Travel.

Jak wygląda podróż busem z Rzeszowa do Wielkiej Brytanii?

Bus do Wielkiej Brytanii, to przede wszystkim oferta stworzona z myślą o pasażerach, którym nie po drodze na lotnisko. Nie każdy lubi latać, nie każdy może sobie pozwolić na ceny biletów lotniczych. Nasi kierowcy mają możliwość pokonania trasy do UK szybko i bezpiecznie.

Wszystkie szczegóły Państwa podróży ustalmy indywidualnie po dokonaniu rezerwacji biletów. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w organizowaniu przejazdów. Dbamy o czas naszych klientów, dlatego odbieramy Państwa bezpośrednio z miejsca zamieszkania. Zazwyczaj godzina wyjazdu jest zależna od miejscowości odbioru pasażera oraz warunków drogowych, dlatego jest przekazywana telefonicznie przez kierowców w dniu wyjazdu. Dzień przed wyjazdem informujemy wszystkich klientów o planowanej godzinie odbioru. Niezależnie od tego, czy wybiorą Państwo bus do Wielkiej Brytanii z Rzeczowa czy innej miejscowości możemy zaproponować przeprawę przez kanał La Manche promami P&O FERRIES lub Eurotunelem, gdzie czas przeprawy wynosi 35 minut.

Ponadto, pomagamy także w organizowaniu sprawnych przeprowadzek – zarówno dla Klientów indywidualnych, jak również biznesowych.