Busem do Anglii – Katowice


Atrakcyjne warunki i wygodna podróż z Beską

Podróż busem do Anglii z Katowic to świetna alternatywa dla wszystkich, którzy poszukują atrakcyjnych cen i wygodnego transportu. W Beska Travel znajdą Państwo wszystko, czego potrzebują, aby podróż minęła szybko i miło. Gwarantujemy atrakcyjne ceny i możliwość pokonania trasy w możliwie jak najkrótszym czasie. Mamy wieloletnie doświadczenie i dostęp do nowoczesnej floty pojazdów. Priorytetem jest dla nas klient, dlatego staramy się, by nasza oferta była przejrzysta, a ceny zawsze konkurencyjne. Oferujemy nie tylko świetne wyposażenie busów, które zapewni komfort podczas podróży, ale przede wszystkim profesjonalną i kompleksową obsługę oraz doświadczonych kierowców.

Z busami Beska Travel, komfortowo dojadą Państwo do Anglii. Organizujemy wyjazdy m.in. z miejscowości Katowice, ale i innych województw w Polsce. Oferujemy szybki transfer, bezpiecznymi i pewnymi trasami oraz przeprawę przez kanał La Manche, którą organizujemy promami firmy P&O FERRIES, gdzie czas przeprawy wynosi około 90 minut lub Eurotunelem z czasem przeprawy, który wynosi tylko 35 minut. W cenie każdego biletu klient ma możliwość zabrania dwóch bagaży podręcznych. Ponadto pasażerowie, którzy regularnie korzystają z naszych usług, mogą liczyć na atrakcyjne rabaty, które udzielamy już na 6. przejazd naszymi busami.

Busem do Anglii z Katowic

Busem do Anglii przez Katowice

Do skorzystania z naszej oferty zachęcamy wszystkich, którzy cenią sobie komfort i bezpieczeństwo. Dbamy o to, by podróż busem do Anglii odbywała się w jak najlepszych warunkach. Aby zarezerwować przejazd busem, nasi klienci mogą wypełnić formularz znajdujący się na naszej stronie lub skontaktować się bezpośrednio z naszymi przedstawicielami. W celu potwierdzenia rezerwacji skontaktujemy się ze wszystkimi pasażerami, dlatego należy podać prawdziwe i aktualne dane kontaktowe.

Przewozy busami z Katowic do Anglii

Busem do Anglii z Katowic

Beska Travel to nie tylko przejazdy osobowe organizowane busem, ale również możliwość przewozu paczek. Nasze usługi są wykonywane niezwykle odpowiedzialnie i rzetelnie, o czym świadczą pozytywne opinie na temat Beski. Zajmujemy się przewozem paczek, jak i innych towarów, które odbieramy bezpośrednio z domu klienta. Przybliżony czas realizacji dostawy przesyłek wynosi około 4 dni, na terenie UK paczki odbierane i dostarczane są spod wskazanego adresu. Jesteśmy elastyczni, dlatego oferujemy również przewóz zwierzaków domowych oraz służymy pomocą podczas przeprowadzek i dostarczenia zaopatrzenia sklepów na terenie Anglii.

Bus Katowice – Wielka Brytania

Jesteśmy firmą, która stawia na bezpieczną i komfortową podróż. Wiemy, jak ważny dla Państwa jest przyjazd na czas i realizacja własnych planów, dlatego staramy się w tym pomóc. Naszą ofertę kierujemy do wszystkich chcących przedostać się do Anglii w przyjemny i doskonale zorganizowany sposób. Kierowcy Beska Travel to doświadczona kadra, przeszkolona w długich godzinach za kółkiem. Z nami podczas podróży możesz czuć się naprawdę bezpieczny. Gwarantujemy terminowość, elastyczność i dobrą atmosferę. Dbamy nie tylko podróżujących – nasza oferta to także przewóz paczek, które dzięki naszym staraniom docierają na miejsce w nienaruszonym stanie. Nasze busy wyposażone są w DVD, klimatyzację, rozkładane fotele i inne akcesoria pozwalające na komfortową podróż.