Jak wynająć busa z Polski do Anglii? Organizacja wyjazdu

Chociaż połączeń lotniczych między Polską a Anglią jest sporo, to jednak nie każdy decyduje się na podróż samolotem. Najlepszą alternatywą wtedy jest wynajem busa, który dowiezie nas w wyznaczone miejsce.

W tym artykule podpowiemy, jak zarezerwować komfortowy i bezpieczny przejazd busem z Polski do Anglii.

Wybierz sprawdzoną firmę przewozową

Podróż z Polski do Anglii trwa kilkadziesiąt godzin, dlatego ważne jest, abyśmy skorzystali z usług doświadczonej firmy przewozowej, która zapewni nam nie tylko bezpieczny, ale i komfortowy przejazd. Pojazd powinien wyróżniać się perfekcyjnym stanem technicznym, a kierowcy muszą mieć stosowne doświadczenie. Nie mniej istotne okazuje się odpowiednie wyposażenie busa, które zapewni nam komfort podczas podróży, np. klimatyzacja, rozkładane fotele czy DVD. Dzięki temu droga minie szybko i w miłej atmosferze.

Wszystkie te oczekiwania spełnia nasza firma, Beska Travel. Posiadamy nowoczesną flotę pojazdów, dlatego zapewniamy naszym pasażerom usługi na najwyższym poziomie. Bardzo wielu klientów regularnie wybiera się z nami w podróż, doceniając bezpieczeństwo, wygodę oraz atrakcyjne ceny.

Kiedy warto zdecydować się na wynajem busa z Polski do Anglii?

Wydawać by się mogło, że współcześnie większość osób podróżujących za granicę wybiera przede wszystkim samoloty. Tymczasem my z doświadczenia wiemy, że niemało jest pasażerów, którzy zdecydowanie bardziej preferują busa do Anglii. Powodów jest co najmniej kilka.

Najbardziej oczywistym jest strach przed lataniem, ale to nie jedyna przyczyna. Pasażerowie decydują się na przejazd drogą lądową, gdy np. nie ma dogodnych połączeń lotniczych. Są terminy, gdy loty są bardzo drogie, wówczas lepiej poszukać innego, korzystniejszego sposobu na dotarcie do Anglii.

Nasza firma odbiera pasażerów z miejsca zamieszkania i dowozi pod wskazany adres. Gdy miejsce docelowe jest oddalone o kilkaset kilometrów od lotniska, wynajem busa okazuje się znacznie korzystniejsze zarówno pod względem czasu przeznaczonego na podróż, jak i pieniędzy wydanych na bilety.

Z naszych usług korzystają różni pasażerowie – począwszy od studentów, pracowników sezonowych, rodziny z dziećmi, poprzez seniorów czy osoby niepełnoletnie.

Szybka rezerwacja busa

Busa Beska Travel zarezerwujesz szybko i bez zbędnych formalności. Możesz to zrobić online, wypełniając formularz kontaktowy na naszej stronie internetowej beska-travel.pl. Zapraszamy również do kontaktu telefonicznego.

Po dokonaniu rezerwacji skontaktujemy się z Państwem w celu potwierdzenia wszelkich szczegółów podróży.

Wynajem busa w czasie epidemii

Wydarzenia z ostatnich miesięcy związane z pandemią Covid-19 sprawiły, że wiele osób musiało zrezygnować z podróży, zarówno tych prywatnych, jak i zawodowych. Powoli jednak znoszone są kolejne obostrzenia i miejmy nadzieję, że niebawem nasze życie wróci do normy w możliwie jak największym stopniu. Jest to bardzo ważne przede wszystkim dla wszystkich Polaków, którzy z Anglią są związani zarówno przez wzgląd na rodzinę, jak i obowiązki zawodowe czy edukacyjne.

Nasza firma dokłada wszelkich starań, aby wszystkie podróże odbywały się w warunkach bezpiecznych dla zdrowia. Dbamy o odpowiednią dezynfekcję pojazdów. Zachęcamy również pasażerów, aby w okresie zwiększonego ryzyka epidemiologicznego dbać o odpowiednią higienę dłoni oraz stosować zalecane środki ochrony osobistej.